LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

suplinire calificat sau necalificat?

3 participanți

In jos

suplinire calificat sau necalificat? Empty suplinire calificat sau necalificat?

Mesaj  marya Lun 15 Iun 2009 - 8:45

am si eu nevoie de putin ajutor! am terminat Facultatea de Inginerie Chimica si Protectie a Mediului in industrie, in domeniul resurse naturale si protectie a mediului, anul trecut in Iasi. Din cate am inteles am dubla specializare: una fiind ecologie si protectia mediului, iar cealalta pe chimie. Intrebarea mea e urmatoarea: in situatia in care doresc sa dau concurs de suplinire in mediul rural ma pot incadra ca suplinitor calificat pe postul de fizica-chimie? pt ca in oras sunt constienta ca nu exista nici o sansa, iar acolo am bunicii si ar fi foarte bine daca s-ar putea. Dosarul pentru suplinire poate fi depus si in august sau musai acum? nu am modulul pedagogic, dar il fac in trei ani. multumesc study

marya

Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/06/2009

Sus In jos

suplinire calificat sau necalificat? Empty Re: suplinire calificat sau necalificat?

Mesaj  liviumarianpop Lun 15 Iun 2009 - 20:50

puteti preda prof suplinitor calificat daca aveti minim 6 ore in specialitatea de pe diploma si sunteti in mediu rural.
Puteti si in august
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

suplinire calificat sau necalificat? Empty Re: suplinire calificat sau necalificat?

Mesaj  marya Lun 15 Iun 2009 - 21:41

va multumesc foarte mult pentru amabilitate Very Happy

marya

Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/06/2009

Sus In jos

suplinire calificat sau necalificat? Empty Post suplinitor Va rog daca aveti timp sa-mi raspundeti

Mesaj  carmyang3l Mier 26 Aug 2009 - 14:54

Em o problema referitoare la tematica subiectelor de la examenul din 28 august. Pana ieri stiam ca programa va fi cea aprobata prin OMEdC nr. 5287/15.11.2004 Specific ca am depus dosarul pt suplinitor necalificat in protectia mediului (ecologie), eu am terminat facultatea de stiinta mediului. Ieri cum va spuneam au afisat la isj din localitatea noastra ca programa va fi cea de la bac de anul acesta. Nelamurirea mea este privind aceasta programa care in primul rand este pentru tehnician chimist si nu are o "lista" de capitole cum eram eu obisnuita, asa ca nu prea stiu ce ar trebui eu sa invat. Am gasit pe edu.ro doua variante ...

Va multumesc anticipat, nu cred ca am fost foarte coerenta in cererea mea pentru ca sunt putin bulversata de faptul ca in 2 zile au schimbat tematica.

carmyang3l

Mesaje : 1
Data de înscriere : 26/08/2009

Sus In jos

suplinire calificat sau necalificat? Empty Re: suplinire calificat sau necalificat?

Mesaj  liviumarianpop Mar 1 Sept 2009 - 22:36

insa nu cred ca au fost pobleme
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

suplinire calificat sau necalificat? Empty Re: suplinire calificat sau necalificat?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum