LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

norma de administrator

2 participanți

In jos

norma de administrator Empty norma de administrator

Mesaj  Teia Joi 6 Aug 2009 - 15:05

Buna ziua

Sunt administrator cu jumatate de norma intr-o scoala generala din Craiova. Am studii superioare [ Colegiul de Institutori - limba engleza cu examen de diploma si Facultatea de limbi straine {Bucuresti]- doar foaia matricola fara examen de licenta- poate ma veti judeca din acest punct de vedere ; este o poveste lunga si nefericita de care nu vreau sa-mi mai aduc aminte] dar sunt platita la studii medii. Cand m-am interesat in acest sens mi s-a spus ca postul meu nu prevede incadrarea pe studii superioare, etc. Nedumerirea mea cea mare este ca se vorbeste tot mai des despre descentralizare si implicit despre disponibilizarile care vor avea loc in invatamant. Ma intreb daca as putea sa-mi pierd si nefericita de jumatate de norma de care ma agat, mai ales ca varsta mea[ 54 ani] nu-mi permite sa mai ma gandesc ca as putea sa-mi gasesc o alta slujba. In plus, ca in cazul majoritatii, salariul meu se duce pe datorii la banci. Ce parere aveti? Credeti ca aceste zvonuri se vor materializa curand?

Teia

Mesaje : 2
Data de înscriere : 06/08/2009

Sus In jos

norma de administrator Empty Re: norma de administrator

Mesaj  liviumarianpop Sam 5 Sept 2009 - 14:51

nu mai cred demult in zvonuri
v-am raspuns pe email sau mesenger
nu mai retin exact
daca nu e asa reveniti
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum