LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

ESTE ADEVARAT?

3 participanți

In jos

ESTE ADEVARAT? Empty ESTE ADEVARAT?

Mesaj  nicholasm Lun 1 Dec 2008 - 18:45

,,Am inţeles, ca se fac eforturi din partea Sindicatului Liber din Învaţamânt, pentru a trece si nedidacticii in categoria personalului didactic auxuliar...deci vor fi doar doua categorii, şi nu trei ca pâna acum. Asta mi-a confirmat-o si domnul Liviu Marian Pop, liderul S.L.I. de la noi din Maramures, si secretar general al S.L.I. " Dle LMP va felicit ptr acest forum care ne apropie de dvs si de activitatea dvs in FSLI,activitate care ,tine seama si de noi nedidacticii ca de niste membrii de sindicat pentru a-le caror drepturi va zbate-ti sa le fie recunoscute si transpuse in viata .Va rog sa i-mi confirma-ti dv adevarul citatului postat la inceput citat pe care l-am copiat de pe forumul EDU.ro .Toata stima pentru activitate dvs neobosita si plina de daruire personala

nicholasm

Mesaje : 5
Data de înscriere : 01/12/2008
Varsta : 67
Localizare : TURDA jud CLUJ

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty Re: ESTE ADEVARAT?

Mesaj  liviumarianpop Mar 2 Dec 2008 - 18:18

Nu vreau sa arunc vorbe in vant. Este o dorinta a mea si prin mine a conducerii FSLI sa reusim acest lucru.
Daca vom reusi vom vedea in viitorul apropiat sau poate indepartat.
pana atunci
Tinem legatura


Ultima editare efectuata de catre liviumarianpop in Dum 21 Dec 2008 - 20:44, editata de 1 ori
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty Re: ESTE ADEVARAT?

Mesaj  nicholasm Joi 4 Dec 2008 - 8:25

Va multumesc pentru raspunsul prompt si va doresc toate cele bune alaturi de multa sanatate

nicholasm

Mesaje : 5
Data de înscriere : 01/12/2008
Varsta : 67
Localizare : TURDA jud CLUJ

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty Re: ESTE ADEVARAT?

Mesaj  educ cj Dum 21 Dec 2008 - 18:49

toti mai facem greseli ... dar ce am vazut mai sus, dupa citatul preluat de pe edu.ro m-a surprins negativ! Exclamation

educ cj

Mesaje : 13
Data de înscriere : 10/12/2008
Localizare : cluj

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty re

Mesaj  nicholasm Mier 24 Dec 2008 - 14:53

probabil a considerat raspunsul dat pe edu.ro ca si o lucrare scrisa si in pofida obisnuintei profesionale a,acordat un calificativ.Important pentru noi este gestul si nu greselile de tastare care sunt comune tuturor.Cei abilita-ti stiu ca la tastare [la scrierea pe internet] nu exista reguli gramaticale ci doar niste paleative .

nicholasm

Mesaje : 5
Data de înscriere : 01/12/2008
Varsta : 67
Localizare : TURDA jud CLUJ

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty Re: ESTE ADEVARAT?

Mesaj  educ cj Dum 28 Dec 2008 - 17:37

"Membrii", "a-le caror", "va zbate-ti", "i-mi confirma-ti", "cei abilita-ti" nu par a fi greseli de tastare, dar daca d-voastra asa spuneti ....e posibil sa fie asa....

educ cj

Mesaje : 13
Data de înscriere : 10/12/2008
Localizare : cluj

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty Re

Mesaj  nicholasm Mier 31 Dec 2008 - 13:09

Cu totii gresim si probabil ca nu a scris dansul raspunsul personal o fi raspuns cineva din subordine in numele dansului.Noul an sa va aduca tuturor multa fericire ,sanatate ,prosperitate alaturi de un sincer si calduros "LA MULTI ANI"

nicholasm

Mesaje : 5
Data de înscriere : 01/12/2008
Varsta : 67
Localizare : TURDA jud CLUJ

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty Re: ESTE ADEVARAT?

Mesaj  liviumarianpop Sam 3 Ian 2009 - 14:04

Sa nu fim rautaciosi si sa incepem noul an cu sperante de mai bine. Pentru toti nu numai pentru unii.
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

ESTE ADEVARAT? Empty Re: ESTE ADEVARAT?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum