LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Procedura de predare-primire la schimbarea liderului

2 participanți

In jos

Procedura de predare-primire la schimbarea liderului Empty Procedura de predare-primire la schimbarea liderului

Mesaj  mangusta Mar 11 Ian 2011 - 17:24

Vă rog mult de tot să-mi spuneţi ce trebuie făcut în momentul predării-primirii conducerii grupei sindicale. confused
VĂ MULŢUMESC.
Mă interesează în mod deosebit vreo procedură privind situaţia financiară a grupei. Ce trebuie să facă cel ce predă şi ce trebuie să facă cel ce primeşte. Mi se pare corect ca să se facă o dare de seamă dar habar nu am cum apare "o aşa ceva" în mod oficial. URGEEEEENT!!!
mangusta
mangusta

Mesaje : 35
Data de înscriere : 12/08/2009

Sus In jos

Procedura de predare-primire la schimbarea liderului Empty Re: Procedura de predare-primire la schimbarea liderului

Mesaj  mangusta Vin 18 Feb 2011 - 15:21

Bineeee, nu am primit niciun răspuns la procedura de predare-primire. Să o luăm altfel. În ce cazuri putem schimba liderul din şcoală? Care sunt paşii ce trebuie urmaţi? Nu avem nimic cu vechiul lider ci acesta s-a cam detaşat la altă şcoală ca "patronat". Organizaţia e varză şi nu ştim ce să facem. La şedinţe e trimis un membru care acolo tace şi apoi nu ne zice nimic din ce s-a discutat şi care săracu nici nu are vreun cuvânt de spus în faţa patronatului.
mangusta
mangusta

Mesaje : 35
Data de înscriere : 12/08/2009

Sus In jos

Procedura de predare-primire la schimbarea liderului Empty Re: Procedura de predare-primire la schimbarea liderului

Mesaj  liviumarianpop Mier 30 Mar 2011 - 10:50

conform Statutului convocati Adunarea Generala a grupei sindicale si faceti alegeri
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Procedura de predare-primire la schimbarea liderului Empty Re: Procedura de predare-primire la schimbarea liderului

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum