LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

TRANSFER RURAL-URBAN

2 participanți

In jos

TRANSFER RURAL-URBAN Empty TRANSFER RURAL-URBAN

Mesaj  negrea_alice_vs Vin 24 Apr 2009 - 9:55

ÎN ANUL 1996 AM OBŢINUT TITULATURA ÎN MEDIUL URBAN ÎN URMA SUSŢINERII CONCURSULUI DE TITULARIZARE.ÎN 2001 AM INTRAT ÎN RESTRÂNGERE DE ACTIVITATE ŞI NEFIIND POSTURI ÎN MEDIUL URBAN ÎN ACEA PERIOADĂ,AM FOST NEVOITĂ SĂ RENUNŢ LA TITULATURA DIN MEDIUL URBAN PENTRU A MĂ TITULARIZA PE UN POST ÎN MEDIUL RURAL.ÎNTREBAREA MEA ESTE URMĂTOAREA:
-AM DREPTUL SĂ PARTICIP LA SESIUNEA DE PRETRANSFERĂRI PENTRU A-MI RECUPERA TITULATURA DIN MEDIUL URBAN? ESTE SPECIFICAT CEVA ÎN ACEST SENS ÎN NOUA ORDONANŢĂ?

negrea_alice_vs

Mesaje : 1
Data de înscriere : 24/04/2009

Sus In jos

TRANSFER RURAL-URBAN Empty Re: TRANSFER RURAL-URBAN

Mesaj  piersic Vin 24 Apr 2009 - 21:27

scrie ceva despre acest subiect in Metodologia de miscare a personalului didactic. Descarca-o de pe situ-l ministerului daca nu o ai si cauta la capitolele referitoare transfer. Eu asa imi amintesc ca scrie ca ai dreptul sa revi in urban ..nu garantez dar citeste cu atentie eu asa imi amintesc dar acum sunt ffff obosita si nu stiu in ce articol am vazut. Sper ca ti-am fost de folos daca am gresit, scuze...

piersic

Mesaje : 10
Data de înscriere : 04/12/2008
Varsta : 51
Localizare : Cluj

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum