LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

oare sa sper?

2 participanți

In jos

oare sa sper? Empty oare sa sper?

Mesaj  mirela Sam 2 Mai 2009 - 16:23

Buna ziua!
Intr-un interviu dat de Doamna Ministru, aceasta a spus ca isi pot depune dosare de pretransfer rural-urban doar cei care au dat examen din 2001 incoace. Se mai regaseste undeva aceasta idee? Nu vreau sa fiu rautacioasa, dar eu chiar daca sunt titulara pe un post bun am avut curaj sa sustin un concurs pt. un post in oras, nu am asteptat mila nimanui...Am luat nota mare, dar au fost 5 posturi. Nu mi se pare profesional sa amesteci oameni care doresc cu cei care mai si incearca o schimbare profesionala...Dezamagirea asta am avut-
o si la revolutie, cand mai tanara fiind, nu aveam cum acumula punctaj ( atunci, 1 an vechime era 1 punct, 1 copil nascut era 2 puncte...si altele care dezavantajau pe cei mai tineri...). Cunosc ,,mari metodiste" care habar nu au de noile reguli ortografice si de analiza gramaticala - nu mai spun de eseuri-, dar au toate punctele pt. oras. Si, sa fim sinceri...Cati luau note sub 7 la repartitie dupa Liceul Pedagogic?

mirela

Mesaje : 4
Data de înscriere : 26/04/2009

Sus In jos

oare sa sper? Empty Re: oare sa sper?

Mesaj  liviumarianpop Sam 9 Mai 2009 - 11:50

am rezolvat aceasta problema
aici aveti detalii
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum