LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

4 participanți

In jos

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ? Empty DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

Mesaj  NICOLETA Joi 28 Mai 2009 - 14:10

AM PREDAT UN AN IN INVATAMANT CA SUPLINITOARE FRANCEZA .DUPA CARE AM FACUT O PAUZA DE 4 ANI PANA AM TERMINAT FACULTATEA DE LITERE,VREAU SA STIU DACA IMI POT PIERDE DREPTUL DE A MAI PREDA FACAND ACEASTA PAUZA.SAU DUPA CE AM TERMINAT FACULTATEA IN CAT TIMP TREBUIE SA OBTIN TITULARIZAREA.

NICOLETA

Mesaje : 2
Data de înscriere : 28/05/2009

Sus In jos

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ? Empty Re: DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

Mesaj  liviumarianpop Vin 29 Mai 2009 - 15:22

nu e nicio problema
puteti preda cand doriti
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ? Empty Re: DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

Mesaj  mihaelag_2003 Vin 12 Iun 2009 - 14:44

Vreau sa pun o intrebare: sunt licentiata in sociologie si studenta anul 2 asistenta sociala, pot sa depun actele pentru examenul de titulatura la sectiunea consilier psihopedagogic?

mihaelag_2003

Mesaje : 2
Data de înscriere : 12/06/2009

Sus In jos

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ? Empty Re: DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

Mesaj  ionela_laura Vin 12 Iun 2009 - 16:16

NICOLETA a scris:AM PREDAT UN AN IN INVATAMANT CA SUPLINITOARE FRANCEZA .DUPA CARE AM FACUT O PAUZA DE 4 ANI PANA AM TERMINAT FACULTATEA DE LITERE,VREAU SA STIU DACA IMI POT PIERDE DREPTUL DE A MAI PREDA FACAND ACEASTA PAUZA.SAU DUPA CE AM TERMINAT FACULTATEA IN CAT TIMP TREBUIE SA OBTIN TITULARIZAREA.
Nu sunteti ,,obligata" sau ,,conditionata" sa obtineti titularizarea. Puteti oricand profesa ca suplinitor calificat. Doar definitivatul este conditionat a fi obtinut in termen de 3 ani de la absolvire. Exclamation

ionela_laura
Admin

Mesaje : 24
Data de înscriere : 08/05/2009
Varsta : 49
Localizare : Roman, jud. Neamt

Sus In jos

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ? Empty Re: DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

Mesaj  mihaelag_2003 Vin 12 Iun 2009 - 20:30

mihaelag_2003 a scris:Vreau sa pun o intrebare: sunt licentiata in sociologie si studenta anul 2 asistenta sociala, pot sa depun actele pentru examenul de titulatura la sectiunea consilier psihopedagogic?

mihaelag_2003

Mesaje : 2
Data de înscriere : 12/06/2009

Sus In jos

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ? Empty Re: DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

Mesaj  liviumarianpop Mier 24 Iun 2009 - 22:34

da
conform centralizatorului pag 88
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ? Empty Re: DUPA TERMINAREA STUDIILOR TREBUIE IMEDIAT SA OBTIN TITULARIZAREA ?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum