LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

VA ROG SA-MI DATI UN SFAT

2 participanți

In jos

VA ROG SA-MI DATI UN SFAT Empty VA ROG SA-MI DATI UN SFAT

Mesaj  micali Lun 22 Iun 2009 - 10:04

CAND ERAM IN CLASA A 11 ( LICEUL PEDAGOGIC) MAMA MEA INVATATOARE TITULARA IN LOCALITATEA NATALA A DECEDAT. ATUNCI DOMNII INSPECTORI SI DIRECTORII SCOLII MI-AU PROMIS CA IN MEMORIA MAMEI IMI VOR PASTRA POSTUL. VREAU SA VA SPUN CA NU S-A INTAMPLAT ACEST LUCRU. CE MA SFATUITI SA FAC???? AM FOST LA EXAMEN IN FIECARE AN LUAND MEREU NOTE MARI PE SPATELE MEU NU A ALTORA, DAR NU AM PUTUT REUSI DIN CAUZA PILOSILOR. CAND AM TERMINAT LICEUL SI AM DAT EXAMEN DE TITULARIZARE MI S-A SPUS CA UN POST COSTA 1500 DE DOLARI (CA DOLARUL ERA IN 2000). DE UNDE SA DAU EU BANII ACESTIA?!? DECI CE PARERE AVETI DOMNULE LIVIU DE SISTEMUL DE INVATAMANT?????

micali

Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/06/2009

Sus In jos

VA ROG SA-MI DATI UN SFAT Empty Re: VA ROG SA-MI DATI UN SFAT

Mesaj  liviumarianpop Mier 24 Iun 2009 - 22:18

nu cred ca cineva putea sa promit aasa ceva.
Sunt cnvins ca sunt unii care incearca trafic de influenta si as dori ca organele abilitate ale statului sa isi faca datoria.
Nu pot sa spun ca ade anul acetsa subiectele siu examenle se desfasoara l anivel de judet si asta cred ca va permite a cat mai multor persoane in sistem.
Multa bafta si incredere
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum