LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

continuitate la detasare

2 participanți

In jos

continuitate la detasare Empty continuitate la detasare

Mesaj  ana.o Vin 26 Iun 2009 - 13:49

buna ziua
am si eu cateava nelamuriri legate de continuitatea la detasare.... am depus depus dosarul pentru continuitate la detasare si mi-a fost aprobat....inspectorul care ne-a intregistrat mi-a spus ca nu are rost sa mai sustin si anul acesta examenul national daca nu vreau sa ma titularizez pe un alt post continuitatea la detasare facandu-se pe baza notei din anul precedent....este adezarat? Question
sunt ingrijorata deoarece am depus doar dosarul de continuitate deci nu si pentru titularizare....exista sanse sa raman fara post la detasare?
mentionez ca postul pentru care optez la continuitate este post rezervat.(nu ar putea fi repartizat la titularizare)
astept un raspuns..... am procedat corect ca nu mi-am mai depus dosar de titularizare?

ana.o

Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/04/2009
Varsta : 38

Sus In jos

continuitate la detasare Empty Re: continuitate la detasare

Mesaj  liviumarianpop Sam 27 Iun 2009 - 7:37

daca aveti continuitate postul nu poate fi ocupat in acest moment decat daca este titularizabil si scos la concurs.
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 50
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

continuitate la detasare Empty Re: continuitate la detasare

Mesaj  ana.o Mier 1 Iul 2009 - 16:48

mutumesc pentru informatii!....ma mai linistisem putin dar se pare ca trebuie sa dau si examen.... programul de validare nu ma accepta fara examen si va trebui sa sustin iar titularizarea si sa iau minim 5......desi metodologia prevede ca pot beneficia de continuitate la detasare fara a mai sustine alt examen de titularizare...mai am varianta sa nu ma prezint, dar dar inspectorul de resurse umane mi-a spus ca in aceasta situatie pot aparea probleme... dumneavoastra ce considerati?

ana.o

Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/04/2009
Varsta : 38

Sus In jos

continuitate la detasare Empty Re: continuitate la detasare

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum