LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

DUREREA CELOR MULTI...

In jos

DUREREA CELOR MULTI... Empty DUREREA CELOR MULTI...

Mesaj  anarob Lun 3 Mai 2010 - 17:55

[i]Suntem multi si, totusi, nimeni nu ne ia in seama!!!
Daca ne plangem amarul, ni se pune mana repede la gura....pentru a nu trezi copiii, probabil. Daca nu ne plangem, ni se reproseaza ca asa nu ne va auzi nimeni. Oare ce trebuie facut in aceasta situatie? Am scris cateva mesaje in rubrica ONLINE CU UTILIZATORII, dar, se pare, nu avet timp sa ne mai raspundeti...asa ca, m-am decis sa postez un subiect nou cu aceeasi tema, intrucat suntem MULTI in aceeasi situatie si asteptam inca raspunsul si sfatul dvs. abilitat, d-le LIVIU POP. E legal ca cei care au absolvit Lic Pedagogic si au urmat apoi un Colegiu Univ de Institutori, specializarea INSTITUTORI-LB. FRANCEZA (sau INSTITUTORI/LB ENGLEZA) sa fie in continuare platiti ca institutori? De la ISJ NT mi s-a raspuns in scris ca aceste specializari NU SE REGASESC IN ARIILE CURRICULARE ENUMERATE DE ART 1 DIN OMECTS NR 3235/2010, dar, dupa umila mea parere, ni se incalca cu buna stiinta un drept al nostru. Dati-ne o speranta, dati-ne un sfat, macar prefaceti-va ca va pasa!!!
anarob
anarob

Mesaje : 5
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : NT

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum