LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

profesor de invatamant primar si prescolar

2 participanți

In jos

profesor de invatamant primar si prescolar Empty profesor de invatamant primar si prescolar

Mesaj  bgmelinda Lun 16 Mar 2009 - 15:55

Domnule Liviu Pop imi spuneti si mie cand voi fii platita ca si profesor de invatamant primar si prescolar?sau daca voi fii platita vreodata?am terminat la UBB,Cluj Napoca,promotia 2008. Intrebarea mea este daca la cei de la Spiru haret sunt recunoscute studiile atunci noua de ce nu?toata lumea imi spune sa ma duc pe postul meu conform specializarii!dar daca asta e specializarea mea ,atunci unde sa ma duc,pe care post?de ce este asa de greu de rezolvat o problema atat de simpla,mai ales daca este si o lege,sau daca mai trebuie sa mai facem si un master casa fim intr-un final acceptatio ca si profesori de ce nu ne spune nimeni?Va rog sa ne sustineti si pe noi ,cei care am terminat acest profil caci suntem cei mai in masura sa predam la scoala (cls.I-IV)si gradinita si nu cei care termina alte specializari si vin sa ocupe aceste posturi in invatamantul primar si prescolar.
Va multumesc anticuipat si astept un raspuns.

bgmelinda

Mesaje : 1
Data de înscriere : 16/03/2009

Sus In jos

profesor de invatamant primar si prescolar Empty Re: profesor de invatamant primar si prescolar

Mesaj  liviumarianpop Joi 19 Mar 2009 - 20:46

saptamana viitoare ar trebui sa para Ordonanta care sa modifice statutul si sa va incadreze corect.
Dupa aceea trecem la salarizare
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 50
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum