LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

3 participanți

In jos

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu? Empty la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

Mesaj  ana.o Mier 29 Apr 2009 - 22:10

Buna ziua!
Am si eu cateva nelamuriri legate de acest transfer rural-urban. M-am titularizat in 2006 dar nu am activat ci mi-am luat in fiecare an concediu fara plata pentru continuarea studiilor, anul acesta scolar 2008-2009 m-am detasat prin concurs la o unitate din alt judet. As dori sa stiu daca este posibil sa ma transfer in orasul in care sunt detasata daca am domiciliu in alt judet? Nu mi se pare corect ca domiciliul sa fie o prioritate in a primi un post stabil acolo unde iti doresti.


Ultima editare efectuata de catre oana-georgiana in Joi 30 Apr 2009 - 14:14, editata de 2 ori

ana.o

Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/04/2009
Varsta : 38

Sus In jos

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu? Empty Re: la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

Mesaj  educatoare25 Joi 30 Apr 2009 - 13:34

cumva te numesti craciun oana georgiana?

educatoare25

Mesaje : 30
Data de înscriere : 05/01/2009

Sus In jos

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu? Empty Re: la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

Mesaj  ana.o Joi 30 Apr 2009 - 14:00

da

ana.o

Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/04/2009
Varsta : 38

Sus In jos

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu? Empty Re: la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

Mesaj  ana.o Joi 30 Apr 2009 - 14:09

conteaza numele? vreau doar un raspuns
are transferul legatura cu domiciliul?....DANA Very Happy

ana.o

Mesaje : 11
Data de înscriere : 29/04/2009
Varsta : 38

Sus In jos

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu? Empty Re: la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

Mesaj  educatoare25 Joi 30 Apr 2009 - 18:07

buna! vezi ca te-am ghicit dupa poveste da-mi id tau si discutam mai multe. sunt in tema ca si eu as vrea transfer. din pacate conteaza domiciliu:(

educatoare25

Mesaje : 30
Data de înscriere : 05/01/2009

Sus In jos

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu? Empty Re: la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

Mesaj  liviumarianpop Sam 9 Mai 2009 - 11:47

deocamdata
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 49
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu? Empty Re: la transfer/pretransfer se tine cont de domiciliu?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum