Absolventi Spiru Haret 2008

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Absolventi Spiru Haret 2008

Mesaj  p.ioana la data de Vin 18 Sept 2009 - 20:50

Buna ziua,
Absolventii 2008 de la Spiru Haret trebuie sa repete licenta? Sau cum trebuie sa interpretam Ordonanta 10/2009?
Este cam evaziva exprimarea de la Art. 3
"(1) Studentii ciclului universitar de licenta inmatriculati in anul I in perioada 2005-2008 la specializari/programe de studii organizate la forma de invatamant la distanta au dreptul de a-si continua studiile la specializari/programe de studii autorizate sa functioneze provizoriu sau acreditate potrivit unei metodologii aprobate prin ordin al ministrului educatiei, cercetarii si inovarii, care se publica in Monitorul Oficial al Romaniei, Partea I. "
Care este metodologia despre care se vorbeste? Am cautat si nu am gasit nimic.
Eu am terminat Fac. de Educatie Fizica in 2008 si nu stiu clar ce am de facut in continuare. Dupa ce s-a publicat aceasta ordonanta, dintr-o data, lumea s-a linistit.
Va multumesc,
Ioana

p.ioana

Mesaje : 1
Data de înscriere : 18/09/2009

Vezi profilul utilizatorului

Sus In jos

Re: Absolventi Spiru Haret 2008

Mesaj  liviumarianpop la data de Mar 22 Sept 2009 - 18:37

dar nu era autorizata forma?
avatar
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 43
Localizare : Baia Mare Bucuresti

Vezi profilul utilizatorului http://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum