LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ani de liceu....cu emotii la romana, cand la mate dai de greu

In jos

Ani de liceu....cu emotii la romana, cand la mate dai de greu Empty Ani de liceu....cu emotii la romana, cand la mate dai de greu

Mesaj  anemona_marian Mar 7 Apr 2009 - 9:14

Salut,

Situl educational www.notemari.ro ia aploare. Am primit un abonament gratuit acum o luna, in urma unui concurs, si sunt forte multumita. Am avut de mica o afinitate spre stiintele reale, mai ales matematica, iar acum a devenit o placere sa lucrez, mai ales ca in mediul liceal nu prea am cu cine discuta, ( sincer sunt satula de aceleasi subiecte, ce-a facut Monica Columbeanu, Gigi....etc) . Pe Note mari intalnesc colegi care au mai multe de zis decat subiectele mentionate mai sus...La urma urmei performanta cere sacrificii, insa cel mai mare sacrifiu in Romania e obligatia de a merge zi de zi la scoala si a fi nevoit sa simti nocivitatea mediului...de a fi blamat ca esti prea interesat de ceea ce ar fi normal sa fii interesat...ca de aceea mergi acolo, nu? Oricum, un sistem alternativ, in care elevii interesati sa fie apreciati, nu blamati este mai mult decat necesar in Romania.

anemona_marian

Mesaje : 2
Data de înscriere : 30/01/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum