LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

De cand se acorda sporul pt doctorat?

2 participanți

In jos

De cand se acorda sporul pt doctorat? Empty De cand se acorda sporul pt doctorat?

Mesaj  mariac Vin 22 Mai 2009 - 20:56

Buna seara,

Am si eu o nelamurire...de cand se acorda sporul de doctorat? si unde pot gasi mai multe lamuriri in acest sens?

Mentionez ca am sustinut teza de doctorat anul trecut in luna octombrie, iar Ordinul Ministrului a fost emis in luna ianuarie. Intrucat nu am stiut exact cand a fost emis ordinul, in luna martie am fost la facultate si am ridicat diploma, depunand-o apoi la secretariatul liceului unde predau; cei de acolo mi-au acordat sporul pt doctorat incepand cu luna martie si nu cu ianuarie (cum am inteles ca ar fi normal), iar cand am fost sa intreb de acest lucru, mi s-a raspuns ca se acorda din luna in care eu am adus diploma la liceu. Astept o lamurire in acest sens, daca au procedat corect sau nu si unde ar trebui sa ma adresez in cazul in care nu s-a procedat corect.

Multumesc anticipat pt raspuns

mariac

Mesaje : 4
Data de înscriere : 22/05/2009
Varsta : 45
Localizare : B

Sus In jos

De cand se acorda sporul pt doctorat? Empty Re: De cand se acorda sporul pt doctorat?

Mesaj  liviumarianpop Sam 23 Mai 2009 - 14:54

Retoractiv nu puteti beneficia de acest drept decat actionanad in instanta.
Luati legatura cu sindicatul judetean si cereti sprijin in solutionarea problemei dumneavoastra
liviumarianpop
liviumarianpop
Admin

Mesaje : 1008
Data de înscriere : 29/11/2008
Varsta : 50
Localizare : Baia Mare Bucuresti

https://liviumarianpop.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum