LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

incadrare profesor pentru invatamant primar / prescolar

In jos

incadrare profesor pentru invatamant primar / prescolar Empty incadrare profesor pentru invatamant primar / prescolar

Mesaj  monik Lun 15 Feb 2010 - 21:33

Vad ca toata lumea intreaba si e din ce in ce mai nedumerita, la fel ca mine... Am absolvit Liceul Pedagogic ( 5 ani), Facultatea de Management Financiar Bancar, specializarea Finante si Banci ( 4 ani , zi) si Masterat Management Educational. Pana acum nimeni n-a reusit sa-mi dea un raspuns concludent legat de incadrarea pe care o voi avea. Poate ma ajutati dvs. Multumesc!

monik

Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/02/2010

Sus In jos

incadrare profesor pentru invatamant primar / prescolar Empty incadrare profesor pentru invatamant primar / prescolar

Mesaj  monik Mier 24 Feb 2010 - 20:21

Azi, contabila mi - a spus ca nu ma incadrez la profesor. Asa sa fie? Se pare ca masteratul nu ajuta la nimic chiar daca am terminat Liceul Pedagogic ( asa mi s-a spus ).Ii dau drepate unei colege care spunea: ''daca Masterat Management educational nu e recunoscut in invatamant, atunci in ce domeniu ar trebui sa fie recunoscut?''

monik

Mesaje : 2
Data de înscriere : 15/02/2010

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum