LIVIU MARIAN POP
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

rog raspuns

2 participanți

In jos

rog raspuns Empty rog raspuns

Mesaj  raluk Sam 10 Apr 2010 - 13:49

In oct.2009 am beneficiat de concediu de studii pana la 31 aug.2010.In febr.2010 l-am intrerupt si m-am reintors la catedra.Ce pot face acum pentru a avea din nou conc. pt studii,avand in vedere ca sunt in anul I Master?mai pot beneficia sau trebuie sa astept pana la 31 august?Dar dc as solicita concediu fara plata?Se poate acum?Multumesc anticipat!

raluk

Mesaje : 12
Data de înscriere : 09/05/2009

Sus In jos

rog raspuns Empty Re: rog raspuns

Mesaj  MIHAELA B.32 Dum 11 Apr 2010 - 21:23

raluk a scris:In oct.2009 am beneficiat de concediu de studii pana la 31 aug.2010.In febr.2010 l-am intrerupt si m-am reintors la catedra.Ce pot face acum pentru a avea din nou conc. pt studii,avand in vedere ca sunt in anul I Master?mai pot beneficia sau trebuie sa astept pana la 31 august?Dar dc as solicita concediu fara plata?Se poate acum?Multumesc anticipat!

Din cate stiu eu,pentru masterat nu va puteti lua concediu de studii.Daca sunteti titulara,va puteti lua concediu fara plata,insa cu schimbarile dezastruoase care se anunta,v-as sfatui sa n-o faceti;totusi, dumneavoastra hotarati.

MIHAELA B.32

Mesaje : 10
Data de înscriere : 01/02/2009

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum